دانلود گزارش كار آموزي كامپيوتر

مقدمه :
در جهان پيشرفته امروزي ارتباطات ، حمل و نقل و جابجايي انسانها و كالا و ..... ازاهميت بسزايي برخوردار بوده و انجام اين امر در كوتاهترين زمان ممكن امري مهم وحياتي است. در دهه حاضر با توجه به افزايش قابل ملاحظه تعداد مسافرين و وسايل نقليه در كنار محدوديت ظرفيت شريانهاي ارتباطي ، بكارگيري فن آوريهاي جديد را در زمينه كنترل و مديريت هوشمند ترافيك امري كاملا الزامي نموده است. سيستم حمل و نقل هوشمندITS)   (از فن آوريهاي نوين در زمينه هاي پردازش اطلاعات ، مخابرات و كنترل الكترونيكي براي رفع نيازهاي حمل و نقل بهره برداري مي نمايد. هدف استفاده از اين سيستم ها روان سازي تردد در مسير هاي مهم و حساس و در كنار آن برقراري ايمني تردد ، امكان اطلاع رساني ، كنترل بهنگام جريان ترافيك و استفاده از ظرفيت بهينه شريانهاي حمل و نقل مي باشد.
سيستم كنترل مركزي هوشمند  SCATS در راستاي رسيدن به مديريت ترافيك هوشمند ، بهينه ، كارآمد و متمركز و هماهنگ با آخرين دستاوردهاي فن آوري روز دنيا به عنوان راه حلي جهت كنترل تقاطهاي فرماندهي سطح شهر مشهد در نظر گرفته شده و پس از اجرا طرح مطالعات جامع توسط پارك علمي و فن آوري براي توسعه مركز كنترل ترافيك به عنوان راه حل بهينه انتخاب شده است . در اين مقاله سعي شده است كه  چكيده اي از قابليتهاي اين سيستم به همراه نتايجي از استفاده آن در شهرهاي مهم دنيا و تهران ارائه گردد.اولين چراغ راهنمايي به صورت گازي در سال 1920 و در لندن راه اندازي گرديد. از آن زمان تا كنون روشهاي مختلفي جهت كنترل بهينه چراغهاي راهنمايي در دنيا پياده شده است. به طور كلي انواع روشهاي كنترل تقاطع هاي چراغدار را مي توان به زير شاخه هاي زير مطابق شكل (1) تقسيم نمود:

تعداد44صفحه


پرداخت و دانلود

فایل مورد نظر را به محض پرداخت همین حالا می توانید دانلود کنید ، پرداخت اینترنتی توسط تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.
درگاه بانک

بانک ملت

درگاه زرین پال

کليه کارت هاي عضو شتاب
مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان

تمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
پس از پرداخت و تکمیل مراحل خرید لینک دانلود در اختیار شما قرار می گیرد.
برای پرداخت نیاز به شماره کارت بانک (شماره ی 16 رقمی روی کارت)، رمز دوم، کد cvv2 و تاریخ انقضا دارید که همه آنها به جز رمز دوم، روی کارت شما حک شده است. رمز دوم کارت خود را می توانید از شعبه یا دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود دریافت کنید.

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

نام فایلحجم فایل
-كار-آموزي-كامپيوتر-ـ-40.zip240.4k

تمامی حقوق این سایت متعلق به میهن پروژه می باشد.
تماس باما
خروجی اخرین مطالب