دانلود تحقیق نقاط اسیب پذیر ویندوز

مهمترين نقاط آسيب پذير ويندوز ( بخش اول )
سيستم عامل، يکي از عناصر چهار گانه در يک سيستم کامپيوتري است که داراي نقشي بسيار مهم و حياتي در نحوه مديريت منابع سخت افزاري و نرم افزاري است . پرداختن به مقوله  امنيت سيستم هاي عامل ، همواره از بحث هاي مهم در رابطه با ايمن سازي اطلاعات در يک سيستم کامپيوتري بوده که امروزه با گسترش اينترنت ، اهميت آن مضاعف شده است . بررسي و آناليز امنيت در سيستم هاي عامل مي بايست با ظرافت و در چارچوبي کاملا" علمي و با در نظر گرفتن تمامي واقعيت هاي موجود ، انجام تا از يک طرف تصميم گيرندگان مسائل استراتژيک در يک سازمان قادر به انتخاب مستند و منطقي يک سيستم عامل باشند و از طرف ديگر امکان نگهداري و پشتيباني آن با در نظر گرفتن مجموعه تهديدات موجود و آتي  ، بسرعت و بسادگي ميسر گردد .
اکثر کرم ها و ساير حملات موفقيت آميز در اينترنت ، بدليل وجود نقاط آسيب پذير در تعدادي  اندک  از سرويس هاي سيستم  هاي عامل متداول است . مهاجمان ، با فرصت طلبي خاص خود از روش  هاي متعددي بمنظور سوء استفاده از نقاط ضعف امنيتي شناخته شده ، استفاده نموده  و در اين راستا ابزارهاي  متنوع ، موثر و گسترده اي را بمنظور نيل به اهداف خود ، بخدمت مي گيرند . مهاجمان ، در اين رهگذر متمرکز بر سازمان ها و موسساتي مي گردند که هنوز مسائل موجود امنيتي ( حفره ها و نقاط آسيب پذير ) خود را برطرف نکرده و بدون هيچگونه تبعيضي آنان را بعنوان هدف ، انتخاب مي نمايند . مهاجمان بسادگي و بصورت مخرب ،  کرم هائي نظير : بلستر ، اسلامر و Code Red را در شبکه  منتشر مي نمايند. آگاهي از مهمترين نقاط آسيب پذير در سيستم هاي  عامل ، امري ضروري است . با شناسائي و آناليز اينگونه نقاط آسيب پذير توسط کارشناسان امنيت اطلاعات ، سازمان ها و موسسات قادر به استفاده از مستندات علمي تدوين شده بمنظور برخورد منطقي با مشکلات موجود و ايجاد يک لايه حفاظتي مناسب مي باشند.
در مجموعه مقالاتي که ارائه خواهد شد ، به بررسي مهمترين نقاط آسيب پذير ويندور خواهيم پرداخت . در اين راستا ، پس از معرفي هر يک از نقاط آسيب پذير ، علت وجود ضعف امنيتي ، سيستم هاي عامل در معرض تهديد ، روش هاي  تشخيص آسيب پذيري سيستم و نحوه مقابله و يا پيشگيري در مقابل هر يک از نقاط آسيب پذير ، بررسي مي گردد .همزمان با  ارائه مجموعه مقالات مرتبط با ويندوز ( پنج مقاله ) ، به بررسي مهمترين نقاط آسيب پذير در يونيکس و لينوکس  ، طي مقالات جداگانه اي خواهيم پرداخت .
همانگونه که اشاره گرديد ، اغلب تهديدات و حملات ، متاثر از وجود نقاط آسيب پذير در سيستم هاي عامل بوده که زمينه تهاجم را براي مهاجمان فراهم مي آورد .  شناسائي و آناليز نقاط آسيب پذير در هر يک از سيستم هاي عامل ، ماحصل  تلاش و پردازش دهها کارشناس امنيتي ورزيده در سطح جهان است و مي بايست مديران سيستم و شبکه در يک سازمان بسرعت با آنان آشنا و اقدامات لازم را انجام دهند.
نقاط آسيب پذير موجود در هر سيستم عامل  که در ادامه به آنان اشاره مي گردد ، سندي پويا و شامل دستورالعمل هاي لازم بمنظور برخورد مناسب با هر يک از نقاط آسيب پذير و لينک هائي به ساير اطلاعات مفيد و تکميلي مرتبط با ضعف امنيتي است .


تعداد18صفحه

پرداخت و دانلود

فایل مورد نظر را به محض پرداخت همین حالا می توانید دانلود کنید ، پرداخت اینترنتی توسط تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.
درگاه بانک

بانک ملت

درگاه زرین پال

کليه کارت هاي عضو شتاب
مبلغ قابل پرداخت 1,200 تومان

تمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
پس از پرداخت و تکمیل مراحل خرید لینک دانلود در اختیار شما قرار می گیرد.
برای پرداخت نیاز به شماره کارت بانک (شماره ی 16 رقمی روی کارت)، رمز دوم، کد cvv2 و تاریخ انقضا دارید که همه آنها به جز رمز دوم، روی کارت شما حک شده است. رمز دوم کارت خود را می توانید از شعبه یا دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود دریافت کنید.

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

نام فایلحجم فایل
-آسيب-پذير-ويندوز.zip33.5k

تمامی حقوق این سایت متعلق به میهن پروژه می باشد.
تماس باما
خروجی اخرین مطالب