دانلود تحقیق ویروس اینترنتی

شيوع يك ويروس اينترنتي با نام ( (W32/Saldost‬

کارشناسان امنيت اطلاعات در كشور به كاربران در مورد شيوع يك ويروس اينترنتي با نام (‪ (W32/Saldost‬كه توسط ويروس نويسان ايراني نوشته شده است، هشدار دادند...

مدير نرم‌افزار يكي از شركت‌هاي امنيت اطلاعات با بيان اين مطلب گفت: بر اساس مشاهدات، نسخه دوم اين ويروس نيز در اينترنت منتشر شده است.

"حميدرضا سعدي" روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار آي تي ايرنا افزود: اين ويروس نوشته شده به شكل يك نوار زرد رنگ در ب‌الاي صفحه رايانه و همراه با جملات فارسي به رنگ قرمز نمايش داده مي‌شود.

اين بدافزار اينترنتي پس از اجراي فايل آن بر روي سيستم كاربر، ابتدا خودش را بر روي سيستم كپي مي‌كند و سپس با تغيير دادن كليدهايي در رجيستري باعث بروز مشكلاتي از جمله باز نشدن ‪Folder Option‬و مخفي نگه داشتن فايل‌هاي مخفي مي‌شود.

از جمله كارهاي ديگر اين ويروس اين است كه خودش را در ريشه همه درايوها با نام ‪autoply.exe‬كپي كرده و در كنار آن فايلي با نام ‪Autorun.inf‬ايجاد مي‌كند.


تعداد7صفحه

پرداخت و دانلود

فایل مورد نظر را به محض پرداخت همین حالا می توانید دانلود کنید ، پرداخت اینترنتی توسط تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.
درگاه بانک

بانک ملت
مبلغ قابل پرداخت 800 تومان

تمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
پس از پرداخت و تکمیل مراحل خرید لینک دانلود در اختیار شما قرار می گیرد.
برای پرداخت نیاز به شماره کارت بانک (شماره ی 16 رقمی روی کارت)، رمز دوم، کد cvv2 و تاریخ انقضا دارید که همه آنها به جز رمز دوم، روی کارت شما حک شده است. رمز دوم کارت خود را می توانید از شعبه یا دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود دریافت کنید.

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

نام فایلحجم فایل
-اینترنتی.txt1.8k
-اينترنتي.zip9.6k

تمامی حقوق این سایت متعلق به میهن پروژه می باشد.
تماس باما
خروجی اخرین مطالب