دانلود تحقیق نقشه فعاليت هاي كشوردر حوزه توسعه ICT در آموزش و پرورش

-مقدمــه :
با پيشرفت‌ بشر و تحولات جديد در فناوري اطلاعات و ارتباطات، جوامع انساني به سوي جامعه اطلاعاتي و جامعه دانايي‌محور حركت مي‌كنند. در جامعه دانايي‌محور، آنچه سبب ايجاد مزيت مي‌شود، مهارتهايي است كه دانش و اطلاعات را با كارايي به خدمات و كالاهاي نو و ابتكاري تبديل مي‌كند. باگذشت زمان، همانطوركه نقش اطلاعات و دانش در افزايش بهره‌وري جوامع مهمتر مي‌شود، توسعه نيز بيشتر جنبه نرم‌افزاري پيدا مي‌كند و مسايلي مانند آموزش و تربيت نيروي انساني متناسب با نيازهاي زمان، بيشتر مورد توجه دولتها قرار مي‌گيرد.
تحولات ناشي از انقلاب اطلاعاتي تا آنجا مهم و قابل توجه بوده‌اند كه امروزه فرد با سواد به كسي اطلاق مي‌شود كه 4 مهارت پايه‌اي را داشته باشد. يعني افزون بر سوادهاي سنتي، (سواد خواندن، نوشتن و حساب)، سواد جديدي مطرح شده كه يونسكو از آن به عنوان سواد اطلاعاتي و ارتباطاتي (Information & Communication Litracy) نام مي‌برد.
در كشور ما ايران فراگيرترين نهادي كه به امر آموزش و تربيت نيروي انساني مي‌پردازد، وزارت آموزش و پرورش است كه حدود يك چهارم جمعيت ايران را در خود جاي داده است. متناسب با تحولات جديد در عصر اطلاعات ،آموزش و پرورش هم بايد تحولاتي را از سر بگذرند تا بتواند جايگاه مؤثر خود را در رشد و پيشرفت جامعه بيابد. در اين فضا آموزش و پرورش با سه مسئله اساسي مواجه است.

تعداد13صفحه

پرداخت و دانلود

فایل مورد نظر را به محض پرداخت همین حالا می توانید دانلود کنید ، پرداخت اینترنتی توسط تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.
درگاه بانک

بانک ملت
مبلغ قابل پرداخت 800 تومان

تمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
پس از پرداخت و تکمیل مراحل خرید لینک دانلود در اختیار شما قرار می گیرد.
برای پرداخت نیاز به شماره کارت بانک (شماره ی 16 رقمی روی کارت)، رمز دوم، کد cvv2 و تاریخ انقضا دارید که همه آنها به جز رمز دوم، روی کارت شما حک شده است. رمز دوم کارت خود را می توانید از شعبه یا دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود دریافت کنید.

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

نام فایلحجم فایل
-فعاليت-هاي-كشوردر-حوزه-توسعه-11.9k

تمامی حقوق این سایت متعلق به میهن پروژه می باشد.
تماس باما
خروجی اخرین مطالب